Győztünk Vecsésen, vezetjük a bajnokságot

Igazi rangadónak bizonyult a férfi kézilabda NB/I B nyugati csoportjának 23. fordulója, hiszen a bajnokság első és második helyezettje csapott össze. Ősszel hazai pályán kapott ki a SZESE, így volt miért visszavágnia a Vecsésnek.

Győzött, így a tabella élére állt az ETO-SZESE, hiszen egy góllal verte hazai pályán a Vecsés együttesét. Az első percekben kiegyensúlyozottan játszott mindkét csapat, majd 5. percben rákapcsoltak a hazaiak és 5-ször is eredményesek voltak, egészen a 14. percig kellett győri gólra várni. A félidő végére apránként ledolgozta a hátrányt az ETO, mindössze egy gólos mínusszal mentek a Deáki legények pihenőre. A második félidőben is ment az adok-kapok, de most a SZESE-nek jött ki jobban a lépés, a 43. percben zsinórban 6-szor találtunk be, amit a hazaiak már nem tudtak ledolgozni. A vége: 22 – 23.

A győzelemmel átvette a vezetést a bajnokságban az AGROFEED ETO-SZESE, így helyet cserélt a Vecséssel.

Deáki István: Amikor csapatként működünk még az első helyezettet is meg tudjuk verni idegenben!

Vecsés SE EL-Team – Agrofeed ETO-SZESE /13 - 12/ 22 – 23

Agrofeed ETO-SZESE: Nahaj, Pulai, Szabó, Bella, Sokoray 2, Győri-Dani, Goór 1, Iváncsik 9, Kovácsovics 2, Gyűrű, Farkas, Schneider 2, Hollós, Papp, Paár 4, Pordán 3, edző: Deáki István.